با بلیط هواپیما اصفهان استانبول به یکی از شهر های بسیار شناخته شده ترکیه سفر کنید و عمق اجتماعی و فرهنگی ان را از نزدیک حس کنید. این شهر به همان انددازه که جذاب و بسیار باستانی است، مدرن و جدید نیز هست.

این شهر در گذشته پایتخت دو مورد از بزرگترین امپراطوری های تاریخ یعنی روم شرقی یا بیزانس و عثمانی در 16 قرن گذشته بوده است و با قرار گرفتن در دو قاره پهناور اروپا و آسیا، تلفیقی از دو فرهنگ شرقی و غربی مدیترانه ای را در محدوده آناتولی  جای داده است.

هر تمدن و قومی که ایین شهر را برای سکونت انتخاب کرده نشانی از عظمت و شکوه پر جلال خود را در این شهر به جای گذاشته است از این رو شما در این شهر هر قدمی که بر دارید اثری را از تاریخ جهان در مقابل چشمان خود خواهید دید.

لمس شدن این شهر توسط چندین فرهنگ مختلف و متفاوت در طول تاریخ سبب گشته تا جوی عمیق و پر نشاط چه از لحاظ تاریخی و چه مدرن بر ان احاطه داشته باشد از این رو این شهر را محل تلاقی ایده ها و فرهنگ ها می دانند.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما اصفهان استانبول

تنها راهی که می توان با آن در زمان صرفه جویی کرد خرید اینترنتی بلیط هواپیما  اصفهان استانبول است. با این پرواز شما به شهری کشور ترکیه سفر می کنید که دریای سیاه در شمال آن قرار دارد و از جنوب راه به دریای مرمر می برد.

غرب آن قاره اروپا و در شرق قاره پهناور آسیا قرار دارد. تنگه کوچک، استراتژیک و بسیار زیبایی در این میان وجود دارد به نام بسفر (Bospuros) که دو ساحل اصلی شهر را بین این دو قاره جدا می کند.

اینتنگه اولین دروازه و راه ورود از دریای سیاه، به دریای اژه و سپس مدیترانه است. بندری بودن این شهر و در حقیقت پل ارتباطی که موقعیت بسیار استراتژیک شهر به آن بخشیده سبب شده بود که در طی قرون به عنوان شاه راه ارتباطی و تجاری نگاه شود و همین مهم اهمیت ویژه ای به ان بخشیده. قطعا با بلیط هواپیما استانبول می توانید تجربه ای بیاد ماندنی از گشت و گذار در این سواحل زیبا را بدست اورید.

قیمت بلیط هواپیما اصفهان استانبول

تنها نبای به فکر قیمت بلیط هواپیما اصفهان استانبول بود، باید این را نیز در نظر داشته باشید که چه مکان ههایی برای گردشگری در این شهر برای شما جذاب تر اند.

یکی از گزینه هایی که خیلی از گردشگران آرزروی دیدن آن را دارند، مسجد جامع ایاصوفیه است است. با معماری خلاقانه و باورنکردنی، تاریخ غنی، اهمیت ویژه مذهبی، ویژگی هایی منحصر بفرد این بنا در طول قرن ها با زمان برای بقا در مبارزه بوده. گفته می وشد این مکان در زمان امپراطری روم شرقی بزرگ ترین کلیسای زمان خود بوده.

در طول سه دوره مختلف اقدام به ساخت این بنا گردید و آن را تا مدت ها پیش به عنوان یکی از قدیمی ترین کلیسا های جامع م دانستند.  این بنا یکی از شگفتی های معماری جهان است.

سعی کنید هزینه های خود را به طریقی مدیریت کنید تا ارزانترین پرواز را برای سفر رزرو کنید، زیرا جاذبه های گردشگری بینظیری در این شهر در انتظار شما است.

بلیط لحظه آخری و چارتر

معمولا پرواز های زیادی با بلیط لحظه آخری و چارتر در روز های مختلف به مقصد این شهر انجام می شده اما در شرایط کنونبی و به دلیل همه گیری ویروس کرونا در سراسر جهان شاید کمتر بتوانید بلیط هواپیما اصفهان استانبول را به این شیوه رزرو کنید.