اگر به کشور زیبای ترکیه سفر کرده اید و حال در نظر دارید به ایران بازگردید می توانید از بلیط هواپیما استانبول اصفهان استفاده کنید.

از این شهر تا مرز های زمینی کشور عزیزمان ایران حدودا 2475 کیلومتر فاصله وجود دارد و بهترین روشی که شما می توانید از آن استفاده کنید تا این مسافت را طیی کنید یک پرواز مستقیم است.

اگر بخواهید زمان کل سفر را در نظر بگرید، می توان گفت که با انجام تشریفات پرواز در فرودگاه آتاتورک حدود 3.5، و زمان پرواز استانبول به اصفهان نیز حدود 2.5 خواهد بود. نکته دیگری که بهتر است به ان اشاره کنیم این است که کشور ترکیه از لحاظ زمانی 30 دقیقه از ایران عقب تر است برای مثال اگر در تهران ساعت 12 باشد قطعا در آنکارا ساعت 11:30 خواهد بود.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما استانبول اصفهان

اگر مایل هستید تا خرید اینترنتی بلیط هواپیما استانبول به اصفهان را انجام دهید، باید این را در نظر بگیرید که پرواز شما از چه فرودگاهی انجام می شود.

این مسئله بسیار مهم است زیرا بسیاری از شهر های بزرگ دنیا دارای یک یا چند فرودگاه بین المللی برای انجام پرواز ها بین شهر های مختلف هستند.

برای مثال در اینجا نیز شما با دو فرودگاه سر و کار دارید، یکی سبیها گوگچن و دیگری آتاتورک . اولی در قسمت جنوبی و حدود 35 کیلومتری شهر قرار دارد و دومی در فاصلی 15 مایلی و یا در حقیقت 24 کیلومتری غرب شهر واقع شده است.

چون راه های دسترسی به این فرودگاه ها بسیار متفاوت است بهتر است در زمان انجام رزرواسیون بلیط هواپیما استانبول ایین مسئله را در نظربگیرید.

قیمت بلیط هواپیما استانبول اصفهان

اگر به دنبال قیمت بلیط هواپیما استانبول اصفهان هستید باید گفت معمولا این پرواز ها نرخی بین 180 تا 470 دلار دارند. اگر شانس داشته باشید و زمان درستی را برای رزرواسیون انتخاب کنید قطعا می توانید ارزانترین نرخ پرواز بین این دو شهر را رزرو کنید.

بر اساس بررسی های که ما بر روی پرواز ها انجام دادیم، نرخ یک پرواز مستقیم بین ایین دوشهر با هزینه ای که باید برای یک پرواز رفت و برگشت بپردازید چندان تفاوتی نمی کند، این تنها بستگی به شرایط و انعطاف پذایر بودن برنامه زمانی ما برای سفر بستگی دارد.

به صورت میانگین می توان گفت هزینه یک پرواز مستقیم از این شهر به مقصد نصف جهان حدود 250 یورو است و نرخ پرواز رفت و برگشت نیز برای بلیط هواپیما استانبول به اصفهان تقریبا دو برابر این میزان یعنی 460 تا 510 یورو خواهد بود.

بلیط لحظه آخری و چارتر

اگر به حجم پرواز های انجام شده درطول سال از کشور ترکیه به ایران نگاه کنیم، قطعا می توان متوجه شد که بلیط لحظه آخری و چارتر بیشتر در این مسیر هوایی نسبت به مسیر عکس یافت می شود.

در هر تاریخی از ماه که بخواهید می توانید از طریق سامانه آنی تیکت 24 این پرواز ها را رزرو کنید.