خرید بلیط هواپیما مشهد اهواز

خرید بلیط هواپیما مشهد به اهواز در سایت آنی تیکت 24 به سادگی و راحتی انجام میگیرد، این سایت جامع به صورت 24 ساعته در خدمت مساافران عزیز میباشد، خرید بلیط به صورت آنلاین و استرداد هم به صورت آنلاین می باشد و زیر نظر سازمان هواپیمایی کشوری است. در مسیر مشهد اهواز هر روز به طور میانگین حدود 5 الی 10 پرواز موجود میباشدو میانگین پروازهای داخلی و خارجی فرودگاه  اهواز روزانه ۷۰ پرواز است، مچنین شرکت‌های هواپیمایی ایران ایر، آسمان، ماهان، آتا،کیش ­ایر و … در این فرودگاه فعال است.

قاصله زمانی این مسیر تقریبا یک الی یک ساعت و نیم است و شامل پرواز های سیستمی و چارتری و ارزان قیمت میباشد. شهر اهواز به عنوان مرکز استان خوزستان شناخته میشود و به عنوان هفتمین شهر پر جمعیت ایران به شمار می آید مردم در اهواز به سه زبان فارسی، لری و عربی صحبت می‌کنند.

بر اساس آمار رسمی شهر اهواز آلودگی هوای زیادی دارد و میزان آلودگی روز به روز بیشتر و شدیدتر میشود. گشت در شهر با اتوبوس سرتا سر شهر میباشد و مترو در حال ساخت است و تاکسی ها به صورت خطی و کورسی هستند شهر دارای سطح امنیت کافی است و میتوانید تا نیمه شب در خیابان های اصلی و شلوغ به گشت و گذار بپردازید.

در شهر اهواز صرافی های زیادی برای تبدیل ارزهای مختلف موجود است. در اینجا به برخی از مکان های تفریحی رفاهی و گردشگری اشاره میکنیم:

  • هتل های اهواز پارس ،اکسین پرشیا،ایرانیکا،هدیه،باغ معین و …
  • پارک ها:پارک لاله،دولت،علامه،لشکر،پارک رضا و غیره
  • سینما:ساحل،بهمن،هلال،قدس،اکسین و …
  • مکانهای تاریخی:بنای معین التجار،کلیسای سورت مسروپ،خانه ماپار،عمارت پهلوی و … اشاره کرد
  • بیمارستان ها:امام خمینی،گلستان،ابوذر،آپادانا،شهید بقایی،امیرالمومنین،طالقانی …

در کلام آخر این سایت از معتبر ترین و کامل ترین سایت های خرید بلیط هواپیما است و دارای مجوز های رسمی و نماد الکترونیک هواپیمایی کشوری است برای خرید کلیه مسیرها و پروازها مراجعه فرمایید.