خرید بلیط هواپیما شیراز اهواز

با خرید بلیط هواپیما شیراز اهواز از آنی تیکت 24 شما به متنوع ترین و معتبرترین ایرلاین های دنیا دسترسی دارید.شهر زیبا و تاریخی شیراز در استان فارس و در جنوب کشور قرار گرفته است. در این شهر تاریخی،آرامگاه دو شاعر بزرگ حافظ و سعدی وجود دارد و با ورود به شهر شیراز اولین بنایی که میبینید دروازه قران است.
بعد از تهران،شیراز دومین شهری در ایران بود که در آن فرودگاه بین المللی به کار افتاد. فرودگاه شیراز که فرودگاه شهید دستغیب نام دارد پس از فرودگاه امام خمینی،مجهزترین فرودگاه ایران از لحاظ تجهیزات ناوبری و الکترونیک است. بلیط هواپیما شیراز اهواز همه روزه موجود میباشد و میانگین روزی دو الی سه پرواز دارد.

شهر اهواز مرکز خوزستان می باشد و رودخانه ی کارون که از وسط این شهر عبور می کند جذابیت این شهر را دو چندان کرده است.کارون پر آب ترین و بزرگ ترین رودخانه ایران می باشد و با ورود به اهواز،شهر را به دو بخش شرقی و غربی تقسیم نموده است.
شهر اهواز با مساحت ۱۸۶۵۰ هکتار، به عنوان یکی از شهرهای وسیع ایران، محسوب می‌شود
از مناطق تاریخی اهواز میتوان به سرای عجم،خانه دادرس،ساباط جنب خانه معین التجار منزل نفیسی و میدان شهید بندر، سد اهواز، دبیرستان شاپور غیره اشاره کرد.

برای خرید سوغاتی، لباس، خوراکی وغیره به مرکز شهر یعنی خیابان سلمان فارسی مراجعه کنید.خیابان سلمان فارسی یا همان نادری یکی از بزرگترین مرکز خرید های اهواز است. این شهر یکی از آلوده ترین نقاط ایران است به دلیل این که کارخانه جات زیادی مشغول به فعالیت هستند و هم چنین از لحاظ نفتی یکی از شهرهای مهم می باشد که به همین دلیل به این شهر مردمان زیادی سفر میکنند. فرودگاه بین المللی اهواز:میانگین پروازهای داخلی و خارجی فرودگاه اهواز روزانه 70 پرواز است.این فرودگاه روزانه پروازهای مستقیمی به تهران ،شیراز، اصفهان دارد.