شاید بیشتر بلیط هواپیما مشهد بغداد برای شما جنبه یک سفر زیارتی داشته باشد. البته این درست است، زیرا حدود 18 نقطه و مکان زیارتی شیعیان جهان و مخصوصا ایران در این شهر قرار دارد.

از همین جهت تور های زیارتی زیادی سالانه به این شهر انجام می شود. مرقد محمد بن عثمان، حسین بن روح و دو تن دیگر از نواب اربعه، مقبره شیخ کلینی، زندان حضرت موسی ابن جعفر، مسجد براسا و دیگر اماکن مذهبی از واردی است که در این بین می توان نام برد.

اما در کنار این ها اگر قصد دارید تا با تاریخ کشور عراق بیشتر آشنا شوید و به نقاط دیدنی شهر هم سری بزنید، باید گفت که بزرگترین شهر جهان عرب بعد از قاهره پایتخت مصر جذابیت های متنوعی برای شما به همراه خواهد داشت.

التبه ممکن است زمانی که برای یک سفر تفریحی آماده می شوید این شهر در سدر لیست شما نباشد، چرا که تصور بیشتر مسافران منطقه ای نا امن و در گیر آشوب است. اما اگر وب بنگرید، این فرصت برای شما است تا از بازار ها و اماکن تاریخی مذهبی آن دیدن کنید و طعم لذیذ غذا های عراقی را در کنار بازار چه های سنتی آن بچشید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما مشهد بغداد

خرید اینترنتی بلیط هواپیما بغداد علاوه بر این که فرصتی برای یک سفر زیارتی در اختیار شما قرار می دهد، از جهتی دیگر این امکان را برای شما فرام می کند تا بتوانید به بازدید از موزه های آن بپردازید.

موزه ملی عراق (المتحف العراقی)، موزه ای است که بیشتر اشیا آن روایتگر تاریخ و تمدن مردمان بین النهرین است. از دیگر محل هایی که مسافران به آن سر زده اند، بنای یادبود الشهید است.

سازه ای به رنگ فیروزه ای که با الحام از گند های مساجد بنا شده است. در قسمت پایین این بنا محلی وجود دارد که یادمان کشته های جنگ های مختلف در کشور عراق در آن قرار دارد و اسامی این افراد بر روی بخش دیوار های آن حک شده است.

همچنین موزه ای نیز وجود دارد که اشیا بجا مانده از دوران نبرد در این کشور مخصوصا جنگ عراقی ها با داعش در ان نگهداری می شود.

قیمت بلیط هواپیما مشهد بغداد

نگران نباشید زیرا قیمت بلیط هواپیما مشهد بغداد از ارزانترین نرخ هایی است که در سفر های هوایی می توانید پیدا کنید. البته به جز ایامی که در ان سفر های زیارتی اوج می گیرند.

همان طور که می دانید، شیعایان زیادی سالیانه از ایران به این شهر، جهت انجام اعمال زیارتی سفر می کنند از این رو در برخی از ماه های سال که این سفر ها به اوج خود می رسند، شاهد روند افزایشی نرخ ها هستیم.

بلیط لحظه آخری و چارتر

معمولا در تاریخ هایی که مراسم های مختلف مذهبی در این کشور عراق برگذار می شود بلیط لحظه آخری و چارتر بیشتر در لیست ها فروش دیده می شوند.

البته اگر می خواهید که با ارزانترین نرخ ممکن بلیط هواپیما بغداد را رزرو کنید باید در انتظار این ایام باشید. در غیر این حالت بهتر است برای سفرتان برنامه ریزی درستی انجام دهید.