اگر علاقه دارید به کشور های شمال ایران سفر کنید بلیط هواپیما مشهد تفلیس می تواند شما را به قلب کشور گرجستان ببرد. جایی که به شهر تضار ها معروف است به این دلیل که می توانید  آثار دوران معاصر و مدرن را در کنار جاذبه های غنی باستانی این کشور مشاهده نمایید.

در طول تاریخ این شهر به کرات مورد حملات و تجاوز لشکر های  مختلف قرار گرفت، آتش این لشکر کشی ها آن را بار ها به ورطه نابودی کشند اما باز هم شهر چهره زیبا و با سلابت خود را باز یافت تا که در زمان ها راوی خاطرات عمیق آن دوران باشد.

در کنار جاذبه های تاریخی و فرهنگی بسیار شگرف این شهر، می توانید گوهر اصلی رو این شهر را در پس خیابان های آن مشاهده کنید. در ادامه با ما همرا باشید تا به مواردی در باره بلیط هواپیما تفلیس اشاره کنیم.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما مشهد تفلیس

این بته به شما است که در چه زمانی بخواهید بلیط هواپیما مشهد تفلیس را رزرو کنید. در هر زمانی از سال این شهر برای شما جاذبه های گوناگونی را به نمایش می گذارد.

یک از ان ها قلعه ناریکالا (Narikala Fortress) است. دژی است که گفته می شود در حدود قرن چهار و توسط ساسانیان در این منطقه بنا شده است و یکی از مشخص ترین سازه ها در بخش قدیمی شهر است. بهترین منظار شهر را می توانید از بلندی های این دژ عظیم شاهد باشید.

به دلیل دیواری که در زمان خلفای عرب در این قلعه کشیده شده، دژ به طور کلی به دو بخش تقسیم گردیده که کلیسای سنت نیکولاس نیز، که در سال 1990 بنا شده است در بخش پایینی ان قرار دارد.

همچنین بنای یاد بود مادر جورجیا در بخش دیگری از ان قرار دارد.

قیمت بلیط هواپیما مشهد تفلیس

اگر به فکر سفر هستید، بهتر است اجازه ندهید تا قیمت بلیط هواپیما مشهد تفلیس شما را برای بازدید از این شهر زیبا منصرف کند. معمولا ارزانترین نرخ ها را می توانید در کم ترددترین اه ها رزرو کنید از این رو بهتر است اگر بودجه محدودی در اختیار دارید برای این زمان ها برنامه ریزی کنید.

کلیسای جامعه سه گانه مقدس (Holy Trinity Cathedral)، یکی از بزرگ ترین کلیسا های این کشور به حساب می آید و شهرت آن بیشتر به خاطر معماری بسیار بلند و شکوهمند ان است. مردم در این کشور این کلیسا را نماد گرجستان نوین می دانند.

اگر به بلیط هواپیما مشهد به تفلییس به این شهر سفر کنید، گنبد طلایی آن را می توانید بر بلندی های تپه های سنت الیلیا و تقریبا از هر نقطه ای از تفلیس مشاهده کنید. این سازه بسیار با شکوه تشکیل شده است ازیک صومعه بزرگ، مدرسه درس الهیات، استراحتگاه و نه عبادت گاه کوچک در زیر زمین.

کلیسای جامعه تثلیث مقدس در جز جدایی ناپذیری از تور های مسافراتی است که گردشگران با استفاده از ان در این شهر به گشت و گذار می پردازند.

بلیط لحظه آخری و چارتر

بهتر است سفرتان را برای بلیط لحظه آخرئ و چارتر ارزان به تاخیر نیاندازید. این کار ممکن است باعث شود تا نتوانید به پرواز مورد نظر خود دترسی داشته باشید.

به دلیل همه گیری ویروس کرونا در ماه های اخیر تعداد پرواز ها به اکثر کشور های جهان کاه پیدا کرده از این رو بهتر است به دنبال پرواز های سیستمی باشید و یا برای رزرو بلیط هواپیما مشهد تفلیس مستقیما با کارشناسان ما در سامانه آنی تیکت 24 تماس حاصل بفرمایید.