در این سفر و با بلیط هواپیما تبریز تفلیس شما از یک شهر تاریخی و فرنگ در کشور عزیزمان ایران به مقصد یکی از شهر های گردشگری کشور گرجستان سفر خواهید کرد که البته پایتخت آن نیز به شمار می رود.

اگر به مناظر این شهر دقت کنید، قطعا متوجه خواهید شد که کلیسا ها، نماد های فرهنگی، موزه ها، قلعه ها و پارک های تفریحی زیادی به چشم می خورد. مخصوصا در بخش باستانی و تاریخی شهر.

بخش نما های یاد بود و فرهنگی اما بیشتر در اطراف شهر قرار دارند. می توان گفت شاید سپری کردن یک روز برای بازدید از تمام مکان های گردشگری و تاریخی در مرکز شهر کافی است اما شاید در یک برنامه فشورده قدری این کار دشوار باشد.

برای یک گردشگری و طبیعت گردی همزمان، می توانید به بخش قدیمی شهر در صخره ها و بلندی های کوه امتاتسمیندا یا متاتسمندا (Mtatsminda) که در امتداد رودخانه کورا قرار دارد سری بزنید. جای که مقبره و معبد امتاتسمیدنا نیز در آن واقع شده است. جایی که سالیانه مسافران زیادی ازایران با بلیط هواپیما تبریز تفلیس به آن سفر ی کنند.

این جایی است که می توانید تعداد بیشماری از معابد و کلیسا های قدیمی، شکوه و عظمت قلعه ناریکالا (Narikala Fortress)، حمام های گوگرد و نیز محله های بسیار قدیمی را از نزدیک ببینید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما تبریز تفلیس

با خرید اینترنتی بلیط هواپیما تبریز تفلیس فرصت بسیار مناسبی را در اختیار خواهید داشت تا به یکی دیگر از مناطق گردشگری پایتخت کشور گرجستان به نام شوتا روستاولی و یا خیابان روستاولی در بخش شمالی شهر سری بزنید. این خیابان به نام یکی از شعرای معروف گرجستان نام گذاری شذه است.

مکانی که بهشتی برای عاشقان هنر، موسیقی، تاریخ و سینما است، چرا که تمامی خیابان های اطراف آن نیز با گالری ها، تئاتر ها و موزه های مدرن و تاریخی پر شده است.

طراحی این خیابان و ساختمان های آن مربوط به قرون 19 تا 20 میلادی است اما در برخی بخش ها می توانید آثاری از معماران و هنرمندان قرن بیستم را ببینید.

قیمت بلیط هواپیما تبریز تفلیس

طبیعی است که برای سفر ها گردشگری و مخصوصا این گشت و گذار قیمت بلیط هواپیما تبریز تفلیس اهمیت داشته باشید. اما اگر هزینه های خود را به درستی مدیریت کنید ارزانترین پرواز به تفلیس را رزرو کنید، قطعا می توانید از جاذبه های تاریخی، گردشگری و طبیعی بیشتری در این شهر بازدید کنید.

می توان گفت در بین شهر های گرجستان مناظر و مکان های تفلیس ذنجیره ای حیرت آور را از تاریخ و فرهنگ این کشور به وجود آورده.

در این میان می توان از بخش های شهر با معماری و اماکن تاریخی قرون وسطایی، شهرک ها و محله های تاریخی دارای کوچه های باریک و سنگ فرش شده، کناره های شن و ماسه ای رودخانه کوارا و المان های فرهنگی مربوط به چهره ها شاخص این کشور اشاره کرد.

بلیط لحظه آخری و چارتر 

طبیعی است که در بین نرخ گران برخی پرواز ها به دنبال بلیط لحظه آخری و چارتر ارزان برای رسیدن به مقصد خود باشید. اما این نکته را در نظر داشته باشید که به دلیل همه گیری ویروس کرونا در ماه های گذشته بلیط هواپیما در شرایط کنونی بیشتر ه شکل سیستمی به فروش می رسند.

از این رو بهتر است تا قبل از رزرو بلیط هواپیما تبریز به تفلیس لیست پرواز ها را در سامانه انی تیک 24 مشاده کنید و آن را مورد بررسی قرار دهید تا از خرید خود مطمئن باشید.