هر چند برای بسیاری از کشور های جهان داشتن برنامه مسافرتی امری بسیار لذت بخش می باشد اما آیا می توان برخی از کشورها را بدلیل نداشتم شرایط امنیتی کنار گذاشت و دلیلی برای چشم پوشی آثار و طبیعت کم نظیرشان نهاد؟ پاسخ به این سوال می تواند  شما را ترغیب به رزرو بلیط هواپیما کابل به تهران  پس از بازدید از این کشور نماید.

این کشور همسایه که می توان از آن به عنوان یکی از پیچیده ترین کشور های جهان از منظر اجتماعی و سیاسی نگاه کرد نتوانسته شکوه خود را که در ادب و علم دانشمندان افغان در قرون گذشته به حد اعلی رسانده بود بدست بیاورد و بیشتر از حیث جنگ در سرخط خبرها قرار دارد اما با این وجود بدون تردید کشور افغانستان برای ایران می تواند در شرایط تحریمی بسیار مهم باشد از این رو مرزهای زمینی آنها در کنار مراودات تجاری توانسته است موجب اتصال آنها به بازارهای جهانی شود.

راه های گوناگونی برای سفر به افغانستان وجود دارد اما با توجه به فاصله 1625 کیلومتری از یکدیگر بهترین گزینه رزرو بلیط هواپیما کابل می باشد که شما را حداکثر با در نظر گرفتن تمامی شرایط به مدت 02:19 ساعت در فرودگاه این شهر برای تجربه سفری متفاوت آماده می کند.

بدون شک نام دریاچه چیتگر را پس از رزرو بلیط هواپیما تهران شنیده اید. این دریاچه در شمال غرب تهران و در محدوده شهرداری منطقه ۲۲ در مساحتی برابر با 130 هکتار با 8 ورودی اصلی در سال 1392 آبگیری و اح