از دیگر راه هایی که می توانید با آن به کشور امارات متحده عربی سر بزنید بلیط هواپیما مشهد دبی است. این شهر نه تنها شهری برای گردشگری است بلکه سازه ها و آسمان خراش های آن، با معماری بی نظیر خود، به طریقی حیرت انگیزی جلوه آسمان را نیز تغییر داده است.

اگر می خواهید پرواز و اوج گرفت مثل یک عقاب را تجربه کنید، حتما سری به برج خلیفه که به بزرگ ترین آسمان خراش جهان شهر دارد سری بزنید.

از سگانه بی نظیر و با شکوه نخل گرفته تا دبی مال تفرجگاه های ساحلی، جاذبه های دیدنی بسیار زیادی در این شهر نهفته است.

فراتر از اماکنی دیدنی و مدرن این شهر، جاذبه های تاریخی و شگفت آور دیگری نظیر مساجد و خانه های قدیمی و در حوالی نهر دبی (Dubai Creek) و نیز منطقه باستاکیا وجود دارند.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما مشهد به دبی

سامانه ما این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید بلیط هواپیما مشهد به دبی را در هر زمانی که بر اساس اعلام ایرلاین ها پرواز به مقصد این شهر، از مرکز استان خراسان رضوی وجود دارد، را انجام دهید.

از جمله جاذبه ها و پدیده های شرفی که حتما در مورد ان شنییده اید، برج خلیفه است. فرقی نمی کند شما در کدام منطقه و نقطه از لاکچری ترین شهر جهان ایستاده باشید، برج خلیفه به اندازه ای بلند است که از هر گوشه و یا فاصله ای از شهر قابل دیدن است.

این سازه بلند ترین آسمان خراش جهان است که گفته می شود ارتفاع آن در حدود 1000 متر است. حتما برنامه ریزی کنید تا به طبقه 125 این برج بروید، جایی که می تواند بهترین منظره از کل شهر را یکجا و از ارتفاع بالا ببینید. اگر هم مشتاق هستید تا یکی از بهترین منظره ها از خود برج خلیفه را ببینید، می توانید به دبی مال و یا سوق البهار (سوک البهار)  سری بزنید.

قیمت بلیط هواپیما مشهد دبی

بهتر است قیمت بلیط هواپیما مشهد دوبی را در زمان ها مختلف بررسی کنید، تا بتوانید روند تغییر آن را حدس بزنید، این کار بشما کمک می کند تا بتوانید ارزانترین پرواز مشهد به دوبی را رزرو کنید.

البته ما در تلاش هستیم تا در برخی مسیر های پر تردد پیشبینی های قیمت را منتظر کنیم از این رو می توانید نرخ پرواز ها را به صورت تقریبی بدانید تا سفر ارزانتری داشته باشید.

امروزه هر چه در مورد ین شهر می شنوید در مورد سازه های مدرن و معماری های سبک معاصر است اما، بخش هایی از این شهر هنوز حال و هوای روز های گذشته را در خود حفظ کرده و قسمت تاریخی ان به حساب می آید.

بافت تاریخی منطقه بستاکیا هنوز ارتباط ریشه ای خود را با روزگاران گذشته حفظ کرده است، کوچه هایی باریک و بعضا کاه گلی با بادگیر های قدیمی. تاریخ سکونت در این منطقه به سال 1890 بازمی گردد.

بلیط لحظه آخری و چارتر

اگر با بلیط لحظه آخری و چارتر به این شهر سفر کنید، قطعا با هزینه کمتری که برای سفر انجام داده اید، بودجه بیشتری برای گشت  و گذار در شهر در اختیار خواهید داشت.

از دیگر نقاطی که می توانید برای سپری کردن اوقاتی با خوش با بلیط هواپیما مشهد دبی به آن بروید، کانال آبی شهر است. آب راهی که به طول حدود 3.5 نیم کیلومتر که از منطقه کریک (Creek) و یا همان نهر، در بخش قدیمی شهر آغاز می شود و با عبور از منطقه تجاری شهر راه خود را ادامه می دهد و در نهایت به خلیج فارس سرازیر می شود. گردشگران زیادی در طول سال از این منطقه با بلیط هواپیما مشهد بازدید می کنند.