سمنان با توجه به جاذبه های گردشگری متنوع و طبیعت بسیار زیباییی که دارد یکی از گزینه های عالی برای سفر با خرید بلیط هواپیما مشهد سمنان می باشد. جاذبه گردشگری این شهر تلفیقی از جاذبه های طبیعی و اماکن تاریخی می باشد که بازدید از آن ها مسافران و گردشگران را خسته نمی کند.

یکی از جاذبه های گردشگری تاریخی شهر که پس از خرید بلیط هواپیما سمنان و در بدو ورود به شهر می توانید بازدید کنید، درئازه ارگ می باشد و این دروازه در میدانی به همین نام قرار گرفته است. مسجد جامع سمنان یکی دیگر از جاذبه های دیدنی و تماشایی شهر می باشد که می توانید پس از سفر به این شهر در خیابان امام مشاهده کنید. در این مسجد می توانید مناره های بسیار زیبایی که از دوره ی سلوجوقی به یادگار مانده است را تماشا کنید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما مشهد سمنان

گرمابه پهنه نیز که مربوط به دوره ی صفوی می باشد یکی دیگر از جاذبه های دیدنی شهر می باشد که می توانید پس از خرید اینترنتی بلیط هواپیما مشهد سمنان از آن دیدن کنید. این گرمابه در نزدیکی مسجد جامع قرار گرفته است و می توانید بازدید از این دوجاذبه را به یک زمان موکول کنید. آرامگاه پیر نجم الدین نیز در این شهر قرار دارد که می توانید از آن نیز دیدن کنید.

برای خرید سوغات قبل از برگشت و خرید بلیط هواپیما مشهد می توانید به بازار سمنان و یا بازار شیخ علاالدله مراجعه کنید. یکی از معروفترین سوغات این شهر که حتما خودتان نیز می دانید، پسته ی آن می باشد. پسته ی دامغان در کشور بسیار معروف می باشد. نان سنتی های این شهر نیز بسیار خوشمزه می باشد که می توانید به عنوان عصرانه تهیه و میل کنید.

قیمت بلیط هواپیما مشهد سمنان

این شهر نیز مانند دیگر شهرهای ایران دارای صنایع دستی منحصر به فرد خودش می باشد که می توانید پس از پرداخت قیمت بلیط هواپیما مشهد سمنان از این صنایع دستی زیبا دیدن کنید و هم به عنوان ره آوردسفر برای خود تهیه کنید. سفالگری، منبت چوب، چاپ قلمکار، گلیم بافی برخی از صنایع دستی زیبای شهر می باشد که می توانید در بازار شهر قبل از برگشت و خرید بلیط هواپیما سمنان به مشهد تهیه کنید.

از دیگر جاذبه های بسیار زیبا ی سمنان که در شاهرود واقع شده است، روستای مجن می باشد. این روستا دارای طبیعتی بسیار زیبا می باشد و هنوان روستای ماسوله ای در کویر را دارد. همچنین دارای چشمه ای هفت رنگ می باشد که در ایران و دنیا بی نظیر می باشد. با سفر به  شاهرود می توانید از پارک ملی خارتوران نیز دیدن کنید. این پارک دومین پارک بزرگ حفاظت شده بزرگ ایران می باشد.

رزرو ارزانترین بلیط چارتر و لحظه آخری

دشت آفتابگردان و شقایق های کالپوش یکی دیگر از جاذبه های دیدنی و بکر شهرستان شاهرود می باشد که برای دیدن این منظره ی فوق العاده باید در شهریور ماه اقدام به رزرو ارزانترین بلیط چارتر و لحظه آخری بکنید. آبشار نکارمن، بازار تارخی شاهرود، آبشر و قندیل های یخی آوستا از دیگر جاذبه های دیدنی شاهرود می باشد که می توانید در مدت اقامتتان در این شهر از آن دیدن کنید. کوه اژدها و کویر ریگ جن از دیگر جاذبه های مرموز این استان می باشد که در صورت علاقه و نترس بودن می توانید از آن دیدن کنید.