اگر می خواهید به یکی از بزرگترین موزه های جهان عرب سر بزنید تنها کافی است تا بلیط هواپیما اصفهان شارجه را از سامانه ما رزرو کنید.

این موزه از تکنولوژی ها بسیار پیشرفته ای برای حفظ و نگه داری آثار باستانی برخوردار است و تاسیس آن به سال 1997 میلادی باز می گردد.

موزه شارجه را می توان به دو بخش تقسیم کرد. بخش دائمی این موزه و دیگری قسمت نمایشگاهی ان که در فصل ها و یا ماه های خاصی از سال به نمایش آثار بی نظیر و نفیس تاریخی از جای جای جهان اختصاص دارد.

بخش دائمی این موزه شامل آثار هنری ارزشمندی از مجموعه شیخ دکتر سلطان بن محمد القاسمی است. در این موزه بسیار مدرن حدوود 70 گالری در سه طبقه وجود دارد که بیشتر تمرکز ان بر اثار هنری و هنرمندان و مجموعه های قیمتی جهان عرب است.

سایر آثار این موزه مربوط به هنرمندان قرن 18 میلادی است که در سفر ها خود به نقاط مختلف خاورمیانه آثاری را از معماری، فرهنگ و حال و هوای ان دوران ترسیم کرده اند و یا به یادگار گذاشته اند.

گالری علی درویش شامل آثاری در سبک آبرنگ است. بخش غیر دائمیی این موزه شامل آثار بیش از 300 هنرمند عرب و سایر هنرمندان از نقاط دیگر حهان است.

اگر شنا یمی از علاقه مندان آثار هنری هستیید و قصد توقف کوتاهی در دبی را دارید بهتر است حتما از این نمایشگاه و موزه دیدن فرمایید. آدرس آن در خیابان کورنیش (Corniche) شهر شارجه است.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما اصفهان شارجه

شانس خود را برای انجام یک سفر ماجرا جویانه با خرید اینترنتی بلیط هواپیما اصفهان شارجه امتحان کنید. این شهر گزینه ها دیدنی زیادی برای شما دارد.

یکی از این مناطق که می توانید به آن سری بزنید، منطقه قدیمی و یا میراث شهر است. که شمال موزه های متعددی است که موزه اصلی شهر در آن واقع شده است.

با توجه به اشیا و نمایشگاه هایی که در این موزه وجود ارد می توان گفت که به نحوی هر چه یک گردشگر باید در مورد تاریخ و فرهنگ امارات متحده عربی بداند در ان جای داده شده است.

اگر به دنبال کاوش در ادبیات وخوش نویسی جهان عرب هستید می توانید به بیت النابوده بروید. یک خانه سنتی بسیار زیبا که در گذشته منزل خاندان الشمسی بوده است.

این مکانی است که در ان می توانید روح و گذشته امارات را بهتر درک کنید، یادگاری از روز هایی که هنوز خبری از کشور نفت در این منطقه و پیشرفت های تکنولوژی نبود.

قیمت بلیط هواپیما اصفهان شارجه

بهتر است کمتر به فکر قیمت بلیط هواپییما اصفهان شارجه باشید و بیشتر به این مقوله بیاندیشید که در این سفر بنا دارید به چه مراکز گردشگری سر بزنید.

اگر به بخش قدیمی شهر و منطقه میراث رفتید، حتما از قلعه شهر دیدن بفرمایید. بنایی که در زبان مردم  محلی به آن قلعه الحصن گفته می شود.

این مکان حدود 200 سال پیش ساخته شده و هم کاربرد نظامی داشته و هم برای حکمرانی از آن استفاده می شده است.

در داخل این قلعه بخشه ای برای بازگو کردن تاریخ به شکلی قرفه مانند در نظر گرفته شده. با بازدید از این بخش ها قطعا به اهمیت ویژه این دژ در زمان خود و نقش آن در تجارت آن زمان در خلیج فارس بیشتر پی خواهید برد. به این دلیل که در این سفر گزینه های بازدیدی و تفریحی برای شما بسیار زیاد است بهتر است به نحوی برنامه ریزی کنید که ارزانترین نرخ پرواز را برای سفر بدست اورید.

بلیط لحظه آخری وچارتر ارزان

اگر نمی توانید برای این سفر بلیط لحظه آخری و چارتر ارزان تهیه کنید، لازم نیست نگران باشید، ما ی توانید به شما گزینه ای برای گردشگری پیشنهاد کنیم که هزینه های شما را بشدت کاهش دهد.

قطعه شاید بلیط هواپیما شارجه در برخی روز ها سال و یا بطور کلی گران باشد. اما همییشه راه های دیگریی نیز برای لذت بخش کردن سفر وجود دارد.

برای مثال میت وانید از پارک عمومی و اصلی شهر بازدید کنید، منطقه ای در نزدیکی تالاب خالد که می توانید از طریق خیابان کورنیش (Corniche)  به آن دسترسی داشته باشید. این پارکه جزیره مانند هنر و طبیعت را در خود امیخته است و قطعا باعث می شود از پروز خود با بلیط هواپیما اصفهان شارجه لذت ببرید.