عسلویه بزرگترین قطب انرژی کشور می باشد. که این وسعت از تاسیسات باعث بروز مشکلات و آلودگی های بسیار زیادی می باشد. عسلویه و تاسیسات ناشی از پارس جنوبی آلوده ترین منطقه صنعتی در کشور و حتی در دنیا شناخته شده است. پس از سفر به این شهر با خرید بلیط هواپیما کرمانشاه عسلویه مراقب سلامت خود باشید.

آلودگی های ناشی از تاسیسات به حدی زیاد آست که خسارات جبران ناپذیری به محیط زیست منطقه وارد کرده است و باعث نابودی خاک، آلودگی آب و از بین رفتن پوشش گیاهی و جانواری خاص منطقه شده است. پیشرفت این آلودگی به حدی است که باعث بروز بیماری های ناشناخته و ژنتیکی بروی افراد و ساکنان منطقه شده است. امیدواریم هرچه زودتر برای رفع مشکلات این منطقه مسولین چاره ای بیندیشند؛ تا مسافرین با خیال راحتر با خرید بلیط هواپیما عسلویه به این شهر سفر می کنند.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما کرمانشاه عسلویه

جدا از مشکلات و آلودگی های صنعتی که به آن اشاره شد، این شهر دارای جاذبه های گردشگری و طبیعتی بکر و زیبا است که نمی توان از آنها چشم پوشید. یکی از آثار زیبای ثبت شده در فهرست آثار ملی ایران، سد بندو و دو آسیاب آبی بندو آن می باشد. این بناها مربوط به دوره ی ساسانیان می باشد و دارای ارزش تاریخی زیادی می باشد.

برای تفریح به پارک ساحلی نخل تقی بروید. این پارک ساحلی در قسمت غربی شهر قرار گرفته است و به علت وجود نخلستان های فراوان، این نام برایش انتخاب شده است. این پارک به علت اینکه در کنار ساحل و در نزدیکی اسکله قرار گرفته است، بسیار پرطرفدار می باشد و مسافران زیادی قبل از برگشت و خرید بلیط هواپیما کرمانشاه از این پارک دیدن می کنند و از امکانات تفریحی و رفاهی آن استفاده می کنند. این پارک دارای محوطه ی بازی مخصوص کودکان، رستوران، کافی شاپ، اسکله ی ماهیگیری می باشد. همچنین در نزدیکی این پارک ساحلی یک قلعه ی بسیار قدیمی وجود دارد که در صورت تمایل و قبل از خرید بلیط هواپیما عسلویه به کرمانشاه می توانید از آن نیز دیدن کنید.

قیمت بلیط هواپیما کرمانشاه عسلویه

پس از پرداخت قیمت بلیط هواپیما کرمانشاه عسلویه در صورت تمایل می توانید از روستای ساحلی بنود نیز دیدن کنید. این روستا با توجه سواحل شنی فوق العاده اش بسیار مناسب برای انجام ورزش های ساحلی می باشد و این قابلیت را دارد که برای اینگونه ورزش ها در این منطقه سرمایه گذاری شود.

همچنین این روستا دارای معماری خاص و منحصر به فرد می باشد و دارای یک سکوت عجیب می باشد. این ویژگی آن را برای استفاده از لوکیشن های فیلمبرداری مناسب کرده است. این روستا مانند گنج پنهان می باشد که هنوز به درستی کشف نشده است.

رزرو ارزانترین بلیط چارتر و لحظه آخری

یکی دیگر از جاذبه های فوق العاده این شهرستان واقع در استان بوشهر که پس از رزرو ارزانترین بلیط چارتر و لحظه آخری می توانید از آن دیدن کنید، چشمه کلات می باشد. بهترین زمان بازدید از این چشمه زمستان و تعطیلات نوروز می باشد. این چشمه در میان نخل های سربه فلک پوشیده پنهان شده است و طبیعتی بکر را به وجود آورده است.