اگر برای سفر آماده هستید یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم و آن بلیط هواپیما شیراز مسقط است. سفری به پایتخت یکی از زیبا ترین کشور های حاشیه خلیج فارس یعنی عمان. قصد داریم تا در این مطلب به برخی از جاذبه های دیدنی این شهر اشاره کنیم که قطعا دانستان آن ها شما را برای سفری بهتر و هیجان  انگیز تر آماده خواهد کرد.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما شیراز مسقط

قطعا این را می دانید که کشور های عربی جنوب ایران در سال های گذشته به یکی از تفریحگاه های ایرانی ها بدل شد از این رو خرید اینترنتی بلیط هواپیما شیراز مسقط نیز در طی این مدت افزایش چشمگیری داشته است.

از جاذبه هایی که می توان در این سفر به آن اشاره کرد یکی منطقه زیبایی القرم (Al Qurum) است. یکی از معروف ترین حومه های شهری و همچنین زیبا ترین جاذبه طبیعی این شهر.

بطور خاص این منطقه را به دلیل زیبایی طبیعی خاصی که دارد، یعنی سواحل شن و ماسه ای و چشم انداز های زیبایی که بر آب های نیلگون خلیج فارس دارد به گردشگران معرفی می شود. این ساحل از مشهور ترین مکانی هایی است که در کشور عمان از آن یاد می شود معروف ترین قسمت شهر نیز به شمار می آید.

قیمت بلیط هواپیما شیراز مسقط

اگر برنامه ریزی درستی داشته باشید می توانید قیمت بلیط هواپیما شیراز مسقط را با بهترین و ارزانترین نرخ ممکن پیدا کنید. این روند شما را قادر خواهد ساخت تا بتوانید هزینه های خود را برای گردشگری در این شهر به بهترین شکل ممکن مدیریت کنید.

اگر بلیط هواپیما مسقط را در تاریخ درستی رزرو کنید قطع به یقین قیمت ارزانی را برای ان بدست خواهید آورد و این هزینه اضافی می توانید بهانه ای برای گردشگری بیشتر در شهر باشد.

از دیگر جاذبه ها می توان به قصر العلم اشاره کرد. که یکی از کاخ های شش گانه ای است که مخصوص سلطان قابوس بن سعید رهبر عمان می باشد.

این بنا توسط اما سلطان بن احمد که هفتمین پدر جد سلطان قابوس بشمار می رود ساخته شده و به این معناست که این کاخ راز هایی 200 ساله را در خود جایی داده است.

این کاخ توسط دو قلعه با شکوه الجلالی و المیرانی واقع در بندر شهر احاطه شده است. این کاخ یکی از یادگار های این کشور بشمار می آید و معماری ان حال و هوای دوران گذشته عمان را زنده نگه داشته است.

بلیط لحظه آخری و چارتر

بر خلاف پرواز های داخلی بهتر است در سفر های خارجی چندان به دنبال بلیط لحظه اخری و چارتر نباشید به این دلیل که این پروازها اکثرا از قبل برنامه ریزی شده اند و برای مثال اگر بخواهید بلیط هواپیما شیراز مسقط را در سامانه ها دیگر نیز رزرو کنید، تنها تاریخ های مشخصی به شما نمایش داده خواهد شد که قطعا به صورت سیستمی رزرو می شوند.