خرید بلیط هواپیما بیرجند چابهار

برای خرید بلیط هواپیما بیرجند چابهار این شهر زیبای جنوبی شما میتوانید بلیط ارزان هواپیما خود را به صورت آنلاین از سایتهای معتبر که دارای نماد اعتماد الکترونیک و نمار رسانه هستند تهیه کنید. همچنین لازم به ذکر است که تمامی سایتهای فروش بلیط اینترنتی باید مجوز الکترونیک از سازمان هواپیمایی کشوری نیز داشته باشند. پس حتما خرید بلیط هواپیما ارزان بیرجند چابهار خود را از وب سایتهای معتبر تهیه نمایید تاصدور بلیط شما به مشکل نخوردبندر چابهار دارای جاذبه های طبیعی و تاریخی بسیاری است و آب و هوای همیشه بهاری آن این نام را برازنده این شهر کرده، چا بهار مخفف ” چهار بهار” است .

زبان مردم چا بهار بلوچی مکرانی است و اکثرشان اهل سنت هستند. از دیدنی های طبیعی چا بهار که پیشتر به آن اشاره شد می توان خلیج چابهار و اسکله های روی آب آن را نام برد که از ساحل تا وسط دریای زیبای جنوب کشیده شده و شما میتوانید بر روی آن قدم بزنید و از جلوه های طلوع و غروب خورشید بهره مند شوید . از دیگر آثار تاریخی چابهار می توان به تالاب لیپار ، کوههای مینیاتوری، جزیره ی شیطان و … نام برد . از دیدنی های تاریخی بندر چابهار می توان به مسجد جامع تیس ، قلعه تیس یا همان قعله ی پرتغالی ها در پنج کیلومتری شمال غربی چابهار واقع در روستاری تیس است .

از صنایع دستی چابهار می توان به سوزن دوزی ، حصیر بافی ، سکه دوزی، چادر بافی، گلیم بافی اشاره کرد. ظروف سفالی نیز که از قدمت 10 هزار ساله ای در ایران برخوردار است نیز از صنایع دستی این شهر به شمار می رود. سفر به چابهار هم از راه زمینی هم از راه دریایی و هم از راه هوایی می تواند انجام پذیرد . بلیط  هواپیما سیستمی و چارتری و همچنین با نرخ مناسب چابهار نیز قابل دسترسی است.