همانطور که می دانید کرج مرکز استان البرز می باشد و علی رغم اینکه کوچکترین استان ایران از لحاظ وسعت جغرافیایی می باشد، یکی از کلان شهر های ایران محسوب می شود. می توانید پس از تهیه بلیط هواپیما مشهد کرج به این استان شگفت انگیز سفر کنید. این استان دارای سیستم حمل نقل شهری مترو و همچنین فرودگاه می باشد. این فرودگاه به 9 استان دیگر کشور به طور منظم دارای پرواز می باشد. اولین پرواز این فرودگاه در سال 97 به مشهد انجام گرفت.

کرج دارای جاذبه های گردشگری بسیاری می باشد که می توانید پس از خرید بلیط هواپیما کرج از آنها دیدن کنید. پارک جنگلی جهان نما که به عنوان بزرگترین پارک شهر را نیز دارد یکی از مکان طبیعی بسیار زیبا کرج می باشد که می توانید با رفتن به این پارک تجربه ای متفاوت از سفر به کرج برای خود ثبت کنید. این پارک دارای یک دریاچه ی زیبا و همچنین مسیرهای پیاده روی می باشد.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما مشهد کرج

آبشار خور یکی دیگر از جاذبه های طبیعی شهر که در فاصله ی 17 کیلومتری جاده ی کرج چالوس قرار گرفته است.  این آبشار دارای پنجاه متر ارتفاع می باشد و اطراف آبشار پر است از درختان تمشک، آلوچه گوجه سبز و سیب و گیلاس. در فصل زمستان اگر با خرید اینترنتی بلیط هواپیما مشهد کرج به دیدن آبشار بروید با شاهکاری زیبا از طبیعت مواجه می شوید. آب این آبشار به علت سرمای هوا یخ می زند و شما شاهد یک آبشار یخی خواهد بود.

باغ پرندگان چهار باغ یکی دیگر از جاذبه های گردشگری تفریحی کرج می باشد که قبل از برگشت و خرید بلیط هواپیما مشهد می توانید از آن دیدن کنید و با گونه های مختلف و زیبای پرندگان آشنا شوید و از نزدیک آنها را ببینید. این باغ به غیر از جمعه ها تمام روز هفته باز می باشد.

قیمت بلیط هواپیما مشهد کرج

غار یخ مراد نیز یکی از نادترین مدل های غاری در جهان نیز در این شهر قرار دارد که پس از پرداخت قیمت بلیط هواپیما مشهد کرج می توانید از آن دیدن کنید. این غار در ارتفاعات کوه های منطقه قرار گرفته است و حتما در صورت آشنا نبودن با مسیر باید با یک راه بلد به آن غار بروید. همچنین تجهیزات مناسب برای غارنوردی و کوهنوردی همراه داشته باشید.

کرج دارای روستاهای بسیار زیبایی می باشد که می توانید برای تفریح و پیک نیک قبل از برگشت و خرید بلیط هواپیما کرج به مشهد از آنها دیدن کنید. روستای برقان باقدمتی 800 سال یکی از روستاهای زیبای کرج می باشد کهه دارای آب و هوای معتدل و همچنین طبیعتی زیبا می باشد. روستای شهرستانک و روستای واریان نیز از دیگر روستاهای دیدنی کرج می باشد.

رزرو ارزانترین بلیط چارتر و لحظه آخری

باغ فاتح یا باغ شهر یا پارک تنیس یکی دیگر از پارک های مشهور و بسیار پرطرفدار شهر می باشد. این باغ توسط یک سرمایه دار یزدی در این منطقه از شهر تاسیس شده است و امروز به یکی از مناطق دیدنی و بسیار جذاب شهر تبدیل شده است. پار ک چمران نیز از دیگر پارک های زیبای شهر می باشد که می توانید پس از رزرو ارزانترین بلیط چارتر و لحظه آخری از آن دیدن کنید. این پارک محل عبور رودخانه کرج می باشد که و دارای طبیعتی بسیار زیبا می باشد.